Skontaktuj się z nami : 667 782 460

Kanapy i siedziska biurowe

Skomentowane przez:: In: Inspiracje i pomysły w biurze, Porady 13 lut 2014 Komentarz: 0 Tags: , , ,

Kanapy i siedziska biurowe,  oto kilka propozycji z oferty firmy BEJOT, na które warto zwrócić uwagę i dopasować je do swoich wnętrz biurowych.

Voo Vooto ciekawa propozycja zestawu standardowych sof i foteli oraz systemu kanap przeznaczonych do wnętrz recepcyjnych, wypoczynkowych, holi i poczekalni. Istotną cechą systemu Voo Voo jest jego modułowość, co daje szerokie możliwości tworzenia różnych zestawień według indywidualnego pomysłu. Proste, geometryczne kształty, modna kolorystyka tkanin obiciowych, detale ze stali nierdzewnej polerowanej oraz dodatkowe wyposażenie w postaci stolików powodują, że designerski zestaw Voo Voo świetnie komponuje się z surowością i elegancją nowoczesnych wnętrz biurowych i publicznych.

voo-voo_fotel-

voo_voo_423  voo-voo_aranz

Quadra to sofa, która dzięki zabudowie ze ścianek przestaje być tylko sofą, a staje się kameralnym miejscem  spotkań. Model ten pozwala na organizowanie intymnych stref, tak ważnych w chaotycznych przestrzeniach publicznych. Jej przeznaczeniem są także średnie
i duże przestrzenie biurowe, open space, gdzie wykorzystując moduły Quadry można w prosty sposób wydzielić przytulne miejsce narad i spotkań z klientami.

W ramach kolekcji Quadra produkowane są sofy, fotele, pufy i stoliki oraz ścianki działowe. Dodatkowym atutem jest możliwość wbudowania w poszczególne modele media

portów, pozwalających na podłączenie laptopa czy telewizora.

wroclaw_08

qadra_02 QD-MP2

 

CUBE to kolekcja nowoczesnych puf o kwadratowym kształcie.
Każda z puf występuje w trzech różnych rozmiarach. Cechą wyróżniającą pufy, jest mocna, a zarazem lekka konstrukcja i wytrzymałe stopki wykonane z pełnego aluminium z osłoną ABS zapobiegającą rysowaniu podłoża.

CUB425   CUB965

Legvan to kolekcja siedzisk zaprojektowana dla stref komunikacyjnych i przestrzeni wnętrz publicznych. W skład systemu wchodzą warianty mebli, dowolnie konfigurowanych w zależności od funkcji i estetyki wnętrza. Poszczególne elementy zestawów mogą być wykonane w różnej kolorystyce tkanin obiciowych co pozwala na kreatywność w aranżacji przestrzeni. Dbałość o szczegóły w aranżacji wnętrz nakazuje producentowi zaoferować różne kolory stelaży metalowych. Rozległe płaszczyzny siedzisk i oparć nadają Legvanowi poczucie spokoju, ułatwiają miłe relacje pomiędzy nieznanymi sobie ludźmi.

Legvan_422-z-model-

Legvan_zes-7

Legvan_zes-12

PENTA  – już sama nazwa kojarzy się z pięciokątem i właśnie na bazie tego kształtu zaprojektowana została nowa linia modułowych systemów siedzisk.  Penta to lekkie puffy w dwóch różnych wymiarach o wyróżniającym się kształcie, które można dowolnie przestawiać i zmieniać ich układ w zależności od potrzeby i aranżacji wnętrza. Uzupełnieniem kolekcji są ścianki tapicerowane tkaniną blezer lub siatką 3D, które pozwalają na wyznaczenie w miejscach publicznych mniejszych stref oddzielających od gwaru i hałasu. Awangardowy kształt Penty doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach publicznych i biurowych typu open space,  hole hoteli, lotniska, centra handlowe, szkoły i biblioteki. Dodatkowym atutem jest możliwość wbudowania w poszczególne modele media portów, pozwalających na podłączenie laptopa.

2013_06_17_penta-(6)

PN_aranz

Powyższe propozycje wyróżniają się nowoczesnym designem i doskonałą jakością wykonania. Ze względu na dużą różnorodność kształtów oraz dzięki  bogatej kolorystyce możemy niewątpliwie uczynić nasze wnętrza bardziej komfortowe i ciekawsze

Więcej zdjęć na stronie Bejot i Projektmebel

 

CUB965Witold Bajor

Aby komentować musisz się zalogować przez:

Pokrewne komentarze